Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

Panevėžio regiono profesinio mokymo įstaigų 2013 – 2014 m. m. sporto žaidynių nugalėtojai

Sporto žaidynių nugalėtojai      Birželio mėn. 17 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro rūmuose vyko 2013 – 2014 mokslo metų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai. Renginyje dalyvavo geriausiai žaidynėse pasirodžiusių profesinio mokymo įstaigų kūno kultūros mokytojai ir už kūno kultūrą atsakingi metodininkai.

Padėkos raštais ir sportinėmis taurėmis už komandų parengimą buvo apdovanoti Biržų technologijų ir verslo mokymo centro kūno kultūros mokytojai Audrius Gurklys ir Henrikas Mejeras.

Profesinės mokyklos rungtyniavo šaškių, šachmatų, stalo teniso, tinklinio, krepšinio, svarsčių kilnojimo, virvės traukimo, lengvosios atletikos ir futbolo 7x7 varžybose.

Biržų TVMC merginos ir vaikinai bendroje įskaitoje tapo regiono nugalėtojais. Regione varžėsi 11 komandų: Ukmergės, Kėdainių, Anykščių, Zarasų, Rokiškio, Kupiškio, Joniškėlio ir trys Panevėžio profesinio mokymo įstaigos.

Puikiai žaidynėse pasirodė merginų stalo teniso ir lengvosios atletikos, o vaikinų šaškių ir virvės traukimo komandos. Šių sporto šakų komandos tapo regiono nugalėtojomis.

Lengvosios atletikos varžybose merginos tapo regiono nugalėtojomis, o Lietuvos finalinėse varžybose užėmė II-ąją vietą. Vaikinai virvės traukimo varžybose tapo regiono nugalėtojais, o Lietuvos finalinėse varžybose tenkinosi sidabro medaliais.

Šaškių ir šachmatų merginų komandos regione iškovojo II-ąją vietą, vaikinai šachmatų varžybose III-ąją vietą.

Tinklinio ir krepšinio merginų komandos regione iškovojo III-ąsias vietas.

Svarsčių kilnojimo varžybose vaikinai iškovojo II-ąją vietą.

Krepšinio vaikinų komanda regione iškovojo III-ąją vietą.

Lengvosios atletikos varžybose vaikinai iškovojo III-ąją vietą.

Siekdami pergalių labiausiai nusipelnė šie Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai: I. Tiškauskaitė, S. Vaičiulėnaitė, V. Macevičiūtė, D. Medlinskaitė, V. Laiconaitė, G. Lapienytė, A. Bernotaitė, E. Bybartaitė, B. Mikalauskaitė, G. Kalvelytė, D. Martinaitytė, S. Vaitiekūnas, A. Kiekšas, M. Daugis, G. Survila, V. Paliulionis, G. Zenkevičius, A. Kilius, M. Butkevičius, E. Andželis, A. Paliulis, Ž. Adomavičius, T. Svirskis, E. Gerulis, L. Bucius, G. Povilonis, R. Lenčiauskas, D. Pilkauskas, D. Žalnieriūnas, R. Legys.