Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Savaitė BE PATYČIŲ

„Savaitė BE PATYČIŲ“

 

BE PATYČIŲ      Kovo 21-27 dienomis mokykla dalyvavo Vaikų linijos inicijuotoje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“. Akcijos tikslas - skatinti draugiškus santykius mokykloje. Pagal numatytą planą patyčių prevencijai skirtirenginiai vyko visą savaitę.

 

 

      Kovo 23 d. mokyklos bendrabutyje vyko netradicinis renginys „Cepelinų balius“. Bendra idėja - draugiškas darbas kartu – tai buvo svarbiausi to vakaro tikslai, kuriuos lydėjo gera nuotaika, bendras rūpestis. Mokiniai, bendrabučio auklėtoja, socialinė pedagogė aptarė, kaip galima išvengti patyčių patiems ir gyventi draugiškai su kitais. Mokiniai vieni kitiems dovanojo balionus su gražiais palinkėjimais ir pačių darytus linksmus veidukus.

      Kovo 25 d. 12 valandą dalyvavome Lietuvos mokinių parlamento organizuojamame flahsmob‘e – sustojome į veiduko su šypsena formą ir visi sušukome: „Gyvenimas BE PATYČIŲ“.

      Apie tai šią savaitę buvo kalbama grupių valandėlių metu. Mokiniai piešiniais, plakatais, užrašytomis mintimis parodė savo požiūrį į patyčias, jie smerkė šį reiškinį ir nuoširdžiai pasidalino mintimis, kaip reikia kovoti su skriaudėjais. Štai keletas mokinių minčių: „reikia su tais žmonėmis daug kalbėti, paklausti jų, kodėl jie taip daro, ar jiems nuo to geriau“, „reikia tėvams auklėti vaikus, su jais nuo pat mažens pagarbiai elgtis ir mokyti, kad jie su kitais gražiai elgtųsi“, „gal reikia įvesti kokią nors tvarką, kad nei vienos patyčios nebūtų praleistos „pro akis“, o skriaudėjus bausti“ , „reikia daugiau meilės, nuoširdumo, įsiklausymo“ ir t.t..

      Akimirkos:

      

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

 

Renginių kalendorius 2024

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus