Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Centre vyko Atvirų durų diena

Balandžio 21-22 dienomis Biržų technologijų ir verslo mokymo centro durys buvo atviros visiems. Centrą aplankė įvairių rajono mokyklų mokiniai ir mokytojai, taip pat sulaukėme tėvelių su atžalomis, verslo atstovų ir karjeros specialistų.

Lankytojai turėjo galimybę susipažinti su Centro aplinka, pasikonsultuoti rūpimais klausimais, aplankyti prieš savaitę vykusio praktinių mokymų ciklo „Keramikos ir floristikos technikų integravimo galimybės ir tendencijos“ ekspozicijų parodą, bei apžiūrėti fotografijos būrelio paruoštą parodą. Išskirtinės „Selfiukų“ sienelės kvietė nusifotografuoti ir dalyvauti konkurse „Ateik. Susipažink. Nusifotografuok. Laimėk.“

Atvirų durų metu vyko „Apskrito stalo“ diskusija „Pameistrystė: bendravimas ir bendradarbiavimas auginant profesionalus“, kurioje dalyvavo Centro atstovai, Biržų rajono verslininkai ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

Didelio susidomėjimo sulaukė vykusios edukacinės veiklos ir ypač „Magiški zefyrai“, bei „Pavasario floristika“. Zefyrai pavyko puikiai, kaip ir išskirtinio grožio floristinės kompozicijos. Dalyvės gavo pažymėjimus.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro vardu tariame AČIŪ visiems lankytojams ir prie renginio organizavimo prisidėjusiems Centro kolektyvo nariams.

Apie Atvirų durų dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje skaitykite čia.

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

 

Renginių kalendorius 2024

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus