Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Centro mokiniai stažavosi Tenerifėje (Ispanijoje)

     Įgyvendinant ERASMUS + programos projektą Nr. 2022-1-LT01-KA121-VET-000066647 Centro II gimnazijos A klasės mokiniai, besimokantys profesiniame modulyje „Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas“ K. Zvilna, R. Parčiauskas, Dž. Undzėnas bei I kurso būsimieji apdailininkai (statybininkai) G. Lozoris, E. Atlavinis ir N. Gudonis birželio 9-25 dienomis stažavosi Tenerifėje (Ispanijoje).

     Mokiniai stažuotės metu tobulino profesinius praktinius įgūdžius, mokėsi dirbti naudodami šiuolaikinę įrangą, gilino profesines anglų kalbos žinias ir susipažino su Ispanijos kultūra bei tradicijomis. Be darbinės veiklos mokiniams ir juos lydėjusiems mokytojams buvo organizuotos turiningos pažintinės kultūrinės programos. Projekto dalyviai susipažino su Tenerifės salos miesteliais, Loro parku – tikra Tenerifės įžymybe. Daugelis turistų praminė šį parką „pačių pačiausiu“ zoologijos sodu Europoje. Be to, tai ne tik zoologijos, bet ir botanikos sodas, kuriame auga begalė rūšių augalų iš penkių kontinentų. Akį džiugino įvairiausi kaktusai, krūmai, medžiai. Šiame parke įrengtas ir didžiausias Europoje delfinų baseinas, kviečiantis lankytojus pasigrožėti delfinų ir orkų pasirodymais. Parke mokiniai vaikščiojo po įspūdingą 18 m. ilgio tunelį-akvariumą, kuriame plaukioja ne tik įvairios egzotinės žuvys, bet ir 18 ryklių. Apsilankė Teidės nacionaliniame parke. Šis nacionalinis parkas didžiausias Kanarų saloje. Parko pagrindinis gamtos paminklas yra ugnikalnis Teidė, kuris yra aukščiausia Ispanijos viršukalnė. Ugnikalnio aukštis virš jūros lygio yra 3718 m.

     Grįžę mokiniai džiaugėsi, kad ne tik patobulino profesines žinias, bet ir praplėtė savo socialinį - kultūrinį akiratį. Centro mokiniai labai dėkingi juos lydėjusiems mokytojams bei projekto partneriams Aivai ir Nerijui Dulskiams. Ši neįkainojama patirtis išliks visą gyvenimą.

 

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

 

Renginių kalendorius 2023 metai

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus