Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Baigiamoji technologijų pamoka „kaštoniečiams“

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centre įvyko baigiamoji technologijų pamoka Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniams. Devintokai visus mokslo metus mokėsi pagal Duonos ir pyrago gaminių kepėjo modulinės profesinio mokymo programos modulį „Sausainių gaminimas” ir įgijo šio modulio kvalifikaciją, o Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo profesinio mokymo programos „Bendrosios veiklos statybos objekte” modulį, dar tęs kitais mokslo metais.
     Bendradarbiaujančių mokyklų bendruomenių susitikimas įvyko Centro konferencijų salėje prie apvalaus ir sausainiais kvepiančio stalo. Prie mokinių ir jų auklėtojos E. Gintautaitės prisijungė mokyklos administracija bei profesijų mokytojai. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui M. Bistrickienė pasidžiaugė, kad mokiniai išdrįso ateiti į mūsų Centrą ir išbandė mokydamiesi profesijos dalykų. Įvykusioje diskusijoje su mokiniais paaiškėjo, kad devintokams labai patiko kiekvieną pirmadienį keliauti į BTVMC, todėl ateityje jie norėtų tęsti veiklas. Mokiniai ir toliau nekantriai lauks kitų metų susitikimo mūsų Centre bei technologijų pamokų, per kurias juos motyvuos mokytojos, puikūs profesijos mokytojai. Devintokai pamokų metu tikisi ir toliau sužinoti vis naujų dalykų, patirti iššūkių, o įgytas žinias taikyti asmeniniame gyvenime.
     Kaštonų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai tapo pirmaisiais „ambasadoriais“ savo mokykloje bei rajone, kurie turi galimybę „pasimatuoti“ profesiją Biržų technologijų ir verslo mokymo centre.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus