Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena

 

Aids diena      Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras bei Švietimo ir mokslo ministerija šia proga Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse, lapkričio 30 d., kvietė bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti“. Mūsų mokyklos bendruomenė nutarė palaikyti šią iniciatyvą.

      Bibliotekoje buvo eksponuojami mokinių piešiniai, visi dalyviai ir žiūrovai segėjo AIDS simbolius - raudonus kaspinus.

      Renginys prasidėjo britų roko grupės Queen dainų autoriaus ir vokalisto Fredi Merkuri kūriniu. Kai renginio vedėja paklausė dalyvių: „Kas šio kūrinio atlikėją sieja su AIDS diena?“, visa auditorija žinojo, kad šis atlikėjas mirė nuo AIDS. Renginyje dalyvavo 3 mokinių komandos iš Biržų ir mišri komanda iš Vabalninko skyriaus. Po komandų prisistatymo prasidėjo „Protmušis“ . Džiugino komandų žinios, pasitelktas kūrybiškumas, sumanumas ir lankstus mąstymas. Susidarė įspūdis, jog mokiniai tikrai ruošėsi viktorinai, skaitė rekomenduojamą literatūrą internete.

      Pavaduotojas ugdymui Dainius Žukauskas dėkojo komandų dalyviams bei visiems renginyje dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams. Visi dalyviai buvo apdovanoti rašikliais.

Socialinė pedagogė L. Šlekienė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt