LITEXPO paroda

LITEXPO paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera. 2013“

 

Litexpo      Vasario 7 – 9 d. Vilniuje LITEXPO parodų centre vyko tarptautinė paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera“. Esminis šių metų parodos akcentas – savarankiškas profesinio mokymo įstaigų prisistatymas, demonstruojant populiariausias profesinio mokymo programas. Pirmą kartą profesinėms mokymo įstaigoms prisistatyti buvo skirta atskira salė.

      Vasario 8 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centras pristatė savo populiariausias profesinio mokymo programas. Apdailininko (statybininko) profesinio mokymo programos mokiniai M. Buta ir R. Drevinskas atliko dekoratyvinį faktūrinį dažymą su tapybos elementais. Darbas išsiskyrė spalvingumu ir originalumu. Mokinius moko profesijos mokytojai J. Širmelienė ir V. Povilionis.

      Floristo specialybės mokinės R. Džiūvienė, S. Viederienė, R. Armonaitė, V. Vaičekonytė ir D. Mockevičiūtė, padedamos profesijos mokytojos I. Pranauskaitės, demonstravo Valentino dienai sukurtas floristines kompozicijas. Joms, atstovavusioms Panevėžio – Utenos regionų profesinėms mokykloms, teko didžiausiais krūvis – dirbo visą dieną.

      Parodos lankytojų eilės nusidriekdavo prie maisto ruošimo sektoriaus, kur virėjo specialybės mokinės S. Sventožeckytė, Š. Janonytė ir I. Kvedaravičiūtė gamino vaisių asorti. Mokines rengė profesijos mokytoja L. Pilkauskienė.

      Nenutrūkstamas parodos lankytojų (bendrojo lavinimo mokyklų mokinių ir mokytojų, darbdavių ir kt.) srautas truputį glumino – tokio susidomėjimo profesiniu mokymu tikrai nelaukėme. Tai akivaizdžiai rodo, kad požiūris į profesinį mokymą, nors ir lėtai, bet užtikrintai keičiasi. Darbo rinka laukia absolventų, turinčių aukštą profesinę kvalifikaciją.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt