Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

Šaškių ir šachmatų finalinės varžybos

Šaškių ir šachmatų varžybos      Sausio 18 d. Kaune vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių finalinės šaškių ir šachmatų varžybos. Puikiai šiose varžybose pasirodė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro vaikinų šaškių ir merginų šachmatų komandos. Vaikinai (rezultatu 2\1) įveikė Alytaus PRC, Vilniaus geležinkelio transporto, Telšių VŠĮ, sužaidė lygiomis su Klaipėdos laivų remonto mokykla, bet pralošė Kauno SRC. Biržiečiai surinko 15 taškų, užėmė 3 vietą ir iškovojo bronzos medalius.

Šachmatininkės merginos nugalėjo Alytaus ir Šiaulių PRC, sužaidė lygiomis su Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno profesinių mokyklų, komandomis ir užėmė 2 vietą bei iškovojo sidabro medalius.

Sveikiname Eglę Bankauskaitę, Ernestą Verbickaitę, Valdą Paliulionį, Žydrūną Maniką, Aurimą Paliulį – Lietuvos profesinio mokymo įstaigų šaškių ir šachmatų finalinių varžybų prizininkus.