Automobilių mechaniko viktorina

Automobilių mechaniko specialybės profesinių žinių viktorina

 

Automobilių mechaniko viktorina      Atvirų durų savaitė, organizuojama BTVMC, prasidėjo balandžio 8 d., pirmadienį, automobilių mechaniko specialybės profesinių žinių viktorina. Varžėsi keturios mokinių komandos - trys automobilių mechaniko specialybės grupių komandos iš Biržų skyriaus ir technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės komanda iš Vabalninko skyriaus, lydima profesijos mokytojo Vidmanto Kupčinsko.

      Akcentuodamas, jog balandžio 6 - Saugaus eismo diena, profesijos mokytojas Vilius Čiapas viktoriną pradėjo klausimais apie saugų eismą. Jis pabrėžė, kaip svarbu visiems eismo dalyviams išmanyti Kelių eismo taisykles, saugaus eismo reikalavimus, o svarbiausia, būti kultūringiems, drausmingiems, atidiems kelyje. Viktorinos vedėjas visus pakvietė pasitikrinti Kelių eismo taisyklių žinias, atsakyti į nacionalinio Kelių eismo taisyklių egzamino testo klausimus, kurie DELFI žiniatinklyje bus skelbiami iki balandžio 12 d.

      Jau po pirmo klausimo paaiškėjo, jog reikia dirbti aktyviai, susitelkus, nes ir paprastas, bet išradingai pateiktas klausimas gali suklaidinti. Nustebino, jog ir į tikrai paprastą klausimą nei viena komanda neatsakė teisingai.

      Antrame etape buvo pateikti klausimai iš automobilių dalyko. Į juos geriausiai atsakė 16 gr. mokinių komanda. Jie lyderių pozicijas išlaikė iki renginio pabaigos.

      Įdomūs buvo braižybos klausimai. Varžto ir veržlės statmenųjų projekcijų vaizdų brėžiniai atrodė apgaulingai panašūs, todėl jų nesugebėjome atskirti.

      Sunkiausiai įveikiamos buvo ketvirto etapo suvirinimo dalyko užduotys. Pajutome lengvą nuovargį, bet, mūsų komandos nuomone, rezultatams daugiau įtakos turėjo tai, jog dar nebuvome lankę šio dalyko praktinių darbų pamokų.

      Viktorinos nugalėtojais tapo automobilių mechaniko specialybės pirmo kurso 16 grupės mokinių komanda: Žilvinas Adomavičius, Tomas Kondrotas, Saulius Seg, Tautvydas Svirskis. Nuo jų nedaug atsiliko technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės pirmo kurso mokinių komanda iš Vabalninko skyriaus.

      Pasibaigus profesinių žinių viktorinai, aptarėme ir įvertinome mūsų komandos pasiekimus. Manau, jog tokie renginiai yra įdomūs, naudingi, suteikiantys naujų žinių, patirties dirbti komandoje, bendrauti ir bendradarbiauti.

Automobilių mechaniko specialybės pirmo kurso 13 grupės mokinė Irena Zelenkevičiūtė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt