Šventė, tapusi tradicija

Šventė, tapusi tradicija

 

Atvirų durų diena      Biržų technologijų ir verslo mokymo centre kiekvienais metais organizuojama ,,Atvirų durų“ savaitė. Šis renginys jau tapo tradicija. Tradicijos mokinių gyvenime turi didelę reikšmę. Jos padeda stiprinti kolektyvą, veiklos įgūdžius, pasididžiavimo savo mokykla jausmą.

      Šiais metais ,,Atvirų durų“ savaitės renginiai vyko balandžio 8 – 12 d.

      Savaitė prasidėjo Automobilių mechaniko specialybės mokiniams skirta profesinių žinių viktorina. Daugiausiai klausimų teisingai atsakė Centro 16 grupės mokinių komanda. Nuo jų nedaug atsiliko Vabalninko skyriaus būsimieji Technikos priežiūros verslo specialistai.

      Antradienį bendrojo lavinimo dalykų konkurse ,,Universalus žmogus“ rungėsi 11-12 kl. mokinių komandos. Universaliausias žinias pademonstravo Biržų ,,Saulės“ gimnazijos skautų penketukas.

      Trečiadienis – ,,Profesijos diena“. Susipažinti su specialybėmis, mokymo baze susirinko mokiniai ir mokytojai iš Biržų ir Pasvalio bendrojo lavinimo mokyklų. Taip pat atvyko UAB ,,Biržų duonos“, Lietuvos darbo biržos Biržų skyriaus ir Panevėžio kolegijos atstovai. Renginį pradėjo Vabalninko skyriaus šokėjų ir dainininkų kolektyvai. Susirinkusiuosius pasveikinęs Centro direktorius A. Araminas kvietė mokytis pagal Centre ir Vabalninko skyriuje parengtas mokymo programas. Vėliau kalbėję pavaduotojas ugdymui D. Žukauskas ir skyriaus vedėjas M. Vegys pristatė Centro ugdymo sistemos ypatumus.

      Svečiai apžiūrėjo mokymo kabinetus, dirbtuves ir bendrabutį. Stebėjo, kaip mokosi būsimieji apdailininkai, virėjai, floristai, automobilių mechanikai, prekybos įmonių vadybininko padėjėjai, klausėsi profesijos mokytojų pasakojimų. Visa tai buvo įamžinta Panevėžio verslo konsultacinio centro vykdomo projekto filme apie specialybes.

      ,,Profesijos dieną“ baigėsi Biržų ,,Saulės“ gimnazijos, Panevėžio kolegijos ir Centro krepšinio komandų turnyru. Pergalę šventė ,,Saulės“ gimnazistai.

      Ketvirtadienį įvyko šachmatų/šaškių turnyras, kuriame varžėsi Centro, Biržų ,,Kaštonų“ pagrindinės ir ,,Atžalyno“ vidurinės mokyklų sportininkai. Sumaniausi buvo ,,Kaštonų“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

      Centro bendruomenė džiaugiasi sulaukusi gausaus būrio svečių ir tikisi daugumą jų sutikti dar kartą Rugsėjo 1-ąją.

      Mokinių tarybos informacija.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt