Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda liko trečia, bet nenugalėta!

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda liko trečia, bet nenugalėta!

 

DSC 0008a      2013 m. balandžio 19 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių virvės traukimo finalinėse varžybose. Jose taip pat dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės komandos. Traukiant burtus, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų komandai burtai lėmė virvę traukti su Klaipėdos ir Marijampolės komandomis.

      Pirmas virvės traukimas vyko su daugkartiniais Lietuvos čempionais – klaipėdiečiais. Po lengvos pergalės mūsų mokymo centro sportininkai atsipalaidavo ir antrą virvės traukimą pralaimėjo. Prieš Marijampolės sportininkus laimėjome 2:0. Surinkus po lygiai taškų su Klaipėdos sportininkais, I-ąją vietą lėmė svoris. Kadangi mūsų sportininkai svėrė 400 gr. daugiau negu klaipėdiečiai, mūsų sportininkams teko kovoti dėl III-osios vietos. Traukdami virvę su Kauno sportininkais, mūsų mokymo centro sportininkai laimėjo 2:0 ir iškovojo garbingą

      III-ąją vietą LIETUVOJE!

      I-ąją vietą iškovojo Klaipėdos sportininkai.

      II-ąją vietą iškovojo Vilniaus sortininkai.

      Panevėžio regionui atstovavo BTVMC sportininkai:

      Rolandas Drevinskas, Tautvydas Svirskis, Povilas Simanavičius, Mantas Butkevičius, Aurimas Kilius, Mindaugas Buta, Dovydas Ausiejus.

 Sveikiname iškovojus III-ąją vietą.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt