Pasirink profesiją

Pasirink profesiją

 

Išsirink profesiją      Gegužės 8 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre įvyko renginys ,,Pasirink savo profesiją“, kurį pagal ES finansuojamą projektą ,,Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ organizavo Panevėžio verslo konsultacinis centras. Projektu siekiama palengvinti profesinio mokymo plėtrą, atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius, ir padidinti mokinių skaičių profesinio mokymo įstaigose. Įgyvendinant projektą buvo sukurti trumpi filmai, pristatantys Utenos ir Panevėžio regionų profesines mokyklas ir jų ruošiamas specialybes.

      Renginyje dalyvavo Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų atstovai, Biržų ,,Aušros“, ,,Atžalyno“, Vabalninko Balio Sruogos vidurinių mokyklų, Nemunėlio Radviliškio, Papilio, Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinių mokyklų mokiniai.

      Susirinkusieji žiūrėjo filmus, balsavo už labiausiai patikusius, klausėsi profesinių mokyklų atstovų pasisakymų. Mokiniai sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į klausimus apie specialybes, profesines mokyklas ir buvo apdovanoti prizais. Pakilią renginio nuotaiką kūrė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus dainininkai ir šokėjai.

      

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt