Pamoka autoservise

Pamoka autoservise

 

DSC 0004a      Gegužės 16 d. automobilių mechaniko specialybės mokiniai lankėsi socialinio partnerio UAB „V. Briedis ir partneriai“ autoservise. Šiame servise atliekami įvairūs automobilių techninės priežiūros ir remonto darbai. Didžiąją teikiamų paslaugų dalį sudaro važiuoklės ir transmisijos remontas.

      Pirmiausia mokiniai susipažino su įmonėje esančia parduotuve, kurioje darbuotojai papasakojo, kaip vyksta detalių prekyba, kur jos laikomos. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip ieškoma detalių ir kaip jos užsakomos. Prekybos ir logistikos tinklas Europoje taip išvystytas, jog net tolimuose kraštuose pagamintos automobilių dalys įmonę pasiekia per trumpą laiką.

      Autoserviso darbuotojas mokinius supažindino su įmonėje atliekamais darbais, turima įranga: automobilių įpurškimo sistema, diagnostikos prietaisu, generatoriaus tikrinimo stendu, motociklų ir automobilių ratų balansavimo, automobilio tepalų keitimo įranga, pademonstravo, kaip veikia stabdžių tikrinimo stendas.

      Sužinojome, kad įmonė skatina vairuotojus tinkamai prižiūrėti automobilius. Specialiai įrengtame stende matėme visiškai susidėvėjusių automobilių deformuotas, suirusias dalis. Įsitikinome, jog laiku atlikta techninė priežiūra, remontas daro automobilį ne tik saugesnį, bet ir ekonomiškesnį, mažina eksploatacijos išlaidas.

      Apsilankymas servise mokiniams suteikė daug naudingos informacijos, kai kurie norėtų čia atlikti ir praktiką. Mokinius lydėjo profesijos mokytojai V. Čiapas ir R. Vaičiulėnas, išvyką organizavo D. Plikšnis.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt