Sveikatingumo simbolis

Padėka už dalyvavimą konkurse „Sveikatingumo simbolis“

 

Sveikatingumo simbolis      2013 metai yra paskelbti Sveikatingumo metais. Projektais, įvairiomis akcijomis, sportinėmis varžybomis, diskusijomis mokymo centras aktyviai dalyvauja įgyvendinant Sveikatingumo metų idėją.

      14 grupės mokiniai, vadovaujami dailės mokytojo Mindaugo Vegio, sėkmingai dalyvavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento bei Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos organizuotame konkurse „Sveikatingumo simbolis“.

      Konkurso dalyviai turėjo sukurti personažą, simbolį ar talismaną, kuris bus naudojamas sveikatingumo ir prevencijos akcijose, renginiuose.  

      Kūrybinio darbo „Kūrybingi ir sveiki“ idėja. Manome, kad kūrybinė veikla – geriausias vaistas nuo daugelio ligų, todėl ant dažų tūbelių užklijuoti pavadinimai, nurodantys kokiems negalavimams gydyti ar tam tikroms organizmo funkcijoms pagerinti (pvz. miegui) yra skirti šie „vaistai“. Tūbelei pavadinimas parinktas priklausomai nuo dažų spalvos (pvz., ant geltonos užrašyta „Vitaminas C“). Kompozicija pasirinkta spontaniškai, improvizuotai, t.y. „kūrybiškai netvarkingai“.

      Per įvairią veiklą stengiamės atrasti naujų kasdienybės įprasminimo būdų, be žalingų įpročių įveikti naujus iššūkius. Pabandykite ir Jūs visus sunkumus įveikti su šypsena ir „gydančiais“ dažais....

14 grupės mokinė Deira Baltušytė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt