Mokytojų dienos šventė

DSC 1419a

      Šiais metais Tarptautinė mokytojų dienos šventė BTVMC prasidėjo mokytojams susirinkus į mokytojų kambarį, kuris šią dieną atrodė neįprastai: ant sofos „sėdėjo“ dideli ir mažesni meškinai, kiškiai, tarsi kviečiantys visus grįžti į vaikystę. Idėja buvo neatsitiktinė: Mokinių taryba nusprendė sugrąžinti visus į vaikystę ir atrasti ten savo mėgstamiausius pasakų ar animacinių filmų personažus.

      Visi buvo pakviesti į aktų salę, kur mokytojų laukė gražus pasveikinimas. Mokiniai sveikino mokytojus daina, eilėraščių posmais ir pačių sukurtu kino filmu. Buvo pristatyti nauji šios dienos mokytojai, kurie pakeis senuosius, bei administracija – direktorius ir pavaduotojas ugdymui. Šios renginio dalies pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.

      Naujieji mokytojai išskubėjo į pamokas, o mokiniais tapę mokytojai susirinko į biblioteką, kur jiems vyko gana įspūdinga dailės pamoka ir viktorina.

      Po pamokų mokytojai dar nesiskirstė. Ir vieni, ir kiti buvo pakviesti vaišių, kurias ruošė 70 gr. konditeriai.

      Po pietų šventė tęsėsi – buvo suorganizuota edukacinė išvyka į K. J. Milišiūnų ekologišką avių ūkį. Išklausę informatyvų ūkio savininkės pasakojimą apie avininkystės subtilybes, vaišinomės neįprastoje mokytojam aplinkoje jurtoje. Ragavome skanius ir sveikus produktus iš avienos.

      Kadangi tarptautinės mokytojų dienos renginiai yra tapę tradiciniais, kasmet stengiamės šią dieną organizuoti kitaip, sužinoti ir pamatyti tai, prie ko dar nebuvome prisilietę. Šiais metais galbūt ir nebuvo visiems priimtinas ir tinkamas sprendimas apsilankyti avių ūkyje, tačiau daugeliui tai patiko, nes buvo nauja, netikėta, nežinoma, todėl ir įdomu.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt