Bendrojo ugdymo mokyklų vadovų pasitarimas Biržų technologijų ir verslo mokymo centre

DSC 0127a

      Kovo 27 dieną bendrojo ugdymo mokyklų vadovai rinkosi į Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą. Susirinkusius pasveikino savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas bei švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius.

      Dauguma mokyklų vadovų čia lankėsi pirmą kartą, todėl laikinai einantis Centro direktoriaus pareigas Dainius Žukauskas supažindino visus su mūsų mokykla, jos vieta regione bei ateities perspektyvomis, o skyriaus vedėjas Eimantas Gasiūnas su profesinio mokymo programomis, praktinio mokymo baze. Mokyklų vadovai pateikė klausimus, vyko diskusija apie ateities perspektyvas, mokyklų pertvarką ir Centro vietą joje.

      Vicemerė Irutė Varzienė kalbėjo apie patyčias mokyklose. Reikia, kad mokyklose dirbtų psichologai, kad reikalingas nuolatinis prevencinis darbas su mokiniais, šeimomis, o ne tik tada, kai kas nors atsitinka.

      Virėjo-konditerio profesinio mokymo programų mokiniai kartu su savo mokytojomis paruošė svečiams pietus maisto ruošimo laboratorijoje.

      Pasitarimą apibendrino savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius, padėkojo už priėmimą.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt