Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2019

 DSC 1125a

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, kaip ir visoje Lietuvoje, baigėsi sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2019. Savo veiklomis ir idėjomis jungėmės prie šios iniciatyvos, pasinaudojome puikia proga stiprinti Centro bendruomenę, aktualizavome patyčių problemas kiekvienoje klasėje, mokykloje. Tik nuoseklus darbas, suaugusiųjų tarpusavio bendravimo pavyzdys gali įkvėpti ir mokinius.

      Centre vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir žeminančio elgesio išgyvendinimui. Per grupių valandėles vyko diskusijos, filmų peržiūros ir aptarimai, kuriais buvo siekiama priminti, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas. Centro fojė eksponuojama mokinių piešinių paroda. Labai daug mokinių dalyvavo individualiose stalo teniso varžybose ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir padėkomis. I ir II gimnazijos klasių mokiniams vyko integruotos informacinių technologijų ir etikos pamokos, kuriose interaktyvia mokymo priemone sprendėme testą „Įveik patyčias“. Mokiniai dar kartą prisiminė, kaip atpažinti patyčias kasdieninėse situacijose ir mokėsi į jas tinkamai reaguoti. Labiausiai mokiniai džiaugėsi sėkmingai išspręstu testu. Jie galėjo atsispausdinti žinias patvirtinantį diplomą.

      Renginių organizatoriai ir dalyviai siekė ugdyti meilės ir pagarbos jausmą žmogui, užuojautą silpnesniam, puoselėti nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, gerumą išreikšti žodžiais ir darbais.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt