Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

      Spalio 1 – oji - Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šia proga I gimnazijos klasės mokiniai su auklėtoja nuvyko į Biržų miesto savarankiško gyvenimo namus pasveikinti čia gyvenančių senolių. Šis mūsų vizitas jau yra tapęs savotiška tradicija, nes esame ne kartą lankęsi šiuose namuose, taip stengdamiesi praskaidrinti senolių kasdienybę.

      Nuvykę buvome šiltai ir svetingai sutikti. Mūsų laukė saldumynai ir arbata. Mes taip pat nusinešėme vaišių: profesijos mokytojų Renatos Kaminskienės, Vitalijos Pociūnienės ir 105, 80 grupių mokinių pagamintų netradicinių džemų, uogienių ir džiovintų vaisių.

      Puikiai leidome laiką, džiaugėmės nuoširdžia viešnage. Senolių išmintis jų patarimai yra tai, kas įkvepia jauną žmogų, padeda ugdyti pagarbą vienišiems žmonėms.

      Atsisveikindami palinkėjome: “Tegu tas metas, kurį galima pavadinti gyvenimo rudeniu, suteikia Jums  malonių akimirkų, laiko atgauti dvasios ramybę.  Sveikatos, artimųjų dėmesio ir šilto bendravimo“.   

      Klasės valandėle, vykusia netradicinėje aplinkoje, likome patenkinti, nes turėjome galimybę pabendrauti su linksmais, energingais, mūsų veikla besidominčiais senukais.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt