Kalėdinė gerumo akcija „ Padovanok Kalėdas“

      Advento metas verčia susimąstyti, ką gero mes padarėme per šiuos metus. Širdyje plevenanti gerumo dvasia, jos skleidžiama šiluma ir nuoširdumas skatina pagalvoti apie mus supančius žmones.

      Kiekvienais metai Centro mokiniai aplanko savo draugus Biržų socialinių paslaugų centre. Šiemet, gruodžio 21 d., II (A ir B grupių) gimnazinės klasės mokiniai kartu su auklėtoja R. Plikšniene ir muzikos mokytoja R.  Grinkiene suorganizavo Gerumo akciją „Padovanok Kalėdas“ ir pasikvietė mūsų rajono socialinių paslaugų centro auklėtinius į Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą. Akcijos metu mokiniai padainavo išmoktas kalėdines dainas, padeklamavo eilėraščius bei pakvietė svečius į edukacinę pamoką „Papuošk Kalėdinį meduolį“. Pamoką vedė Centro profesijos mokytojos R. Kaminskienė, V. Pociūnienė ir V. Žukienė. Centro direktoriaus D. Korsako pasakyti paprasti, bet šilti žodžiai suteikė dar daugiau šventinės nuotaikos.

      Po smagaus pasibuvimo kartu, kai vienas kitam galėjome padovanoti nuostabias akimirkas, kurios suteikia džiaugsmo ir smagių emocijų, linkėjome nuostabiausių žiemos švenčių. Tikimės, kad ir ateityje galėsime vieni kitus nudžiuginti gražiu bendradarbiavimu.

      

Kalendorius

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt