Naujienos

 

Ūkininkų kompetencijų tobulinimas

skelbimas 09 29

programa 09 30

 

 

 rudenelis

Rugsėjo pirmoji

     2020/2021 mokslo metų pradžią Vabalninko skyrius, kaip ir visos Lietuvos ugdymo įstaigos, pasitiko esant ypatingai epidemiologinei situacijai.

    Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Vabalninko Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje. Po jų vyresnių kursų mokiniai rinkosi į pamokas pagal tvarkaraštį, o pirmo kurso mokinius aktų salėje pasveikino  skyriaus vedėja Vilija Daukienė, pristatė jiems grupių vadovus ir išlydėjo į klases...

     Šiais mokslo metais Vabalninko skyrius į pirmą kursą priėmė 153 moksleivius. Startavo nauja modulinė  Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo profesinio mokymo programa. Didelio populiarumo sulaukė ir galimybė įgyti Technikos priežiūros verslo darbuotojo ir Socialinio darbuotojo padėjėjo specialybes asmenims, jau turintiems vieną profesinį išsilavinimą. Suformuotos dvi didelės grupės asmenų, sieksiančių įgyti specialybę  pagal tęstinio   profesinio mokymo programas.

     Naujus mokslo metus Vabalninko skyrius pasitinka turėdamas 290 moksleivių.

Skaityti daugiau...

 Vabalninko skyrius kviečia mokytis šių specialybių:

 

ProfesijosSDP TPVDZUGVD

 

 diplomas

DĖMESIO ABSOLVENTAI,


Profesinio mokymo diplomų įteikimas vyks karantino sąlygomis!!!
Absolventai, ateidami atsiimti profesinio mokymo diplomo, turi:


būti atsiskaitę su bendrabučiu ir biblioteka;
atvykimo laiką suderinti su grupės vadovu;
83, 84, 85, 98, 100 grupių mokiniai pristato užpildytus praktikos dienynus ir sutartis;
dėvėti apsaugines priemones;
turėti savo mėlynai rašantį rašiklį.
Dėl detalesnės informacijos kreiptis į grupės vadovą.

 
 

 Kreipiamės į mokinių tėvelius, esamus ir buvusius mokyklos bendruomenės narius, mokinius, gyventojus, kurie norėtų 1,2% dydžio pajamų mokesčio paramą skirti mūsų mokymo centrui

 

     Pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą kiekvienas Lietuvos pilietis gali teikti paramą pasirinktai organizacijai, jai skirdamas iki 1,2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį.

     Maloniai kviečiame iki 2020 m. gegužės 4 d. (imtinai) savo paramą skirti viešajai įstaigai Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui (kodas 302643724). Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokymosi bazės atnaujinimui bei mokinių mokymosi sąlygų gerinimui.

     Skirti 1,2 % GPM paramą lengviausiai galite elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS).

Skaityti daugiau...

 

 7

ĮDĖJOS ĮGYVENDINTOS

    

     Baigėsi ilgai trukęs (nuo 2019-10-01 iki 2020-04-16) mokyklinis technologijų brandos egzaminas technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniams. Egzaminą sudarė trys dalys: gaminys, aprašas ir darbo pristatymas. Mokiniai,  gavę užduotis, su darbų vadovais susiderino darbo planą, kad laiku atliktų visus darbus. Vadovaujant darbų vadovams - profesijos mokytojams,  mokiniai gamino gaminį iš metalo ar kitų konstrukcinių medžiagų. Gaminį turėjo sudaryti ne mažiau kaip trys detalės, o  jį gaminant turėjo būti panaudotos ne mažiau kaip  trys technologinės operacijos. Norime pasidžiaugti keletu įdomesnių ir išskirtinesnių darbų.

Skaityti daugiau...

Aktualu

Elektroninis dienynas moodle vetmobilitycharteram lovejob

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt