Naujienos

 

 20220921 131747

Pamoka netradicinėje aplinkoje

      Rugsėjo 21 d. BTVMC Vabalninko skyriaus 149s grupės socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniams įvado į specialybę  modulio pamoka vyko netradicinėje aplinkoje. Mokiniai keliaudami per Vabalninko miestelį turėjo vykdyti  vyr. profesijos mokytojos Dalios Liaukevičienės skirtą užduotį: stebėti ir fiksuoti socialinę gerovę iliustruojančius arba socialinę riziką keliančius reiškinius ar objektus.

     Mokiniai aptarė aplinkos pritaikymo klausimus, socialinį ir asmeninį saugumą užtikrinančias priemones ir tarnybas. Analizavo kurtūros įstaigų įsitraukimą į bendruomenės socialinio gyvenimo kokybės gerinimą. Svarstė ir socialinę riziką keliančius reiškinius.

Skaityti daugiau...

 

 20220915 133426

Išvyka į Rokiškio r. Skemų socialinės globos namus

     Rugsėjo 15 d. BTVMC Vabalninko skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės moksleiviai kartu su profesijos mokytojomis Dalia Liaukevičiene, Dale Markutiene ir Valentina Jarutiene lankėsi Rokiškio r. Skemų socialinės globos namuose ir įstaigos padalinyje grupinio gyvenimo namuose Rokiškyje. Su įstaigos veikla supažindino direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Greta Giriūnaitė. Moksleiviai susipažino su įstaigos teikiamomis institucinės globos ir bendruomeninėmis paslaugomis. Praktiškai taikė specialybės teorines žinias bendraudami su proto ir psichikos negalią turinčiais klientais. Tokio pobūdžio išvykos padeda suvokti specialybės svarbą ir tobulinti praktinius įgūdžius.

Skaityti daugiau...

 

 IMG 20220913 123407

Paskaita „Galvoju ką valgau“

     BTVMC Vabalninko skyriuje tęsiasi programos „Gyvenk sveikiau“ veiklos.  Rugsėjo 13 d. mokyklos bibliotekoje vyko sveikos gyvensenos paskaita „Galvoju ką valgau“. Pagrindinius sveikos mitybos principus pristatė mokytojas metodininkas Henrikas Mejeras. Po paskaitos vyko sveikatai naudingų produktų ir patiekalų degustacija, paskaitos dalyviai dalijosi sveikos gyvensenos patirtimi.

 

 

Skaityti daugiau...

 

 20220901 104231

Padėkos žodžiai, sudėti į Rugsėjo pirmosios šventinį tortą

     Rugsėjis – vienintelis mėnuo, kuris karščiu alsuojančios vasaros patirtus išgyvenimus perkelia į praeities prisiminimų puslapius, turi ypatingą galią paliesti kiekvieną žmogų, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, tautybės ar įsitikinimų. Rugsėjo pirmosios šventės dvasiai nėra ir negali būti abejingų žmonių, nes ji vienus „nuneša“  į  nerūpestingos vaikystė glėbį bei grožį, kitiems dovanoja lūkesčių bei užsibrėžtų tikslų puokštę.

     Šiemet Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus bendruomenė naujus mokslo metus pradeda ne tik įvykdžiusi mokinių priėmimo planą, pradėjusi įgyvendinti naują Šaltkalvio profesinio mokymo modulinę programą,  sudariusi puikias sąlygas veikti vienai iš didžiausių Londono krepšinio klubų „Baltic Stars“, bet ir padėjusi atrasti naujus namus keturiems karo pabėgėliams iš Ukrainos. Pirmieji skaudaus likimo piršto paliesti žmonės į BTVMC Vabalninko skyriaus bendrabučio duris pasibeldė rugpjūčio 3 dienos vėlų vakarą, turėdami telefone Mažeikių registracijos cente duotą adresą bei didžiulį norą išsitiesti lovoje ir ramiai išsimiegoti po keturių automobilyje praleistų parų.

Skaityti daugiau...

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt