| |
Maisto banko akademija
Spalio 18 d. Vabalninko skyriaus bibliotekoje „įsikūrė“ maisto banko akademija. Tris valandas trukęs renginys neprailgo ir buvo naudingas kiekvienam, nes davė daug naudingos tiek praktinės, tiek teorinės informacijos.
Dalyviai klausėsi dviejų paskaitų: „Asmeninių finansų valdymas“ (lektorė Tatjana Simaškienė) ir „Sveika mityba pagal kišenę“ (lektorė – dietų ir mitybos specialistė Ieva Kuodienė). Po jų Virtuvės klubo šefas Arvydas Simaka kartu su renginio dalyviais ruošė tris patiekalus, kuriuos kiekvienas gali nesunkiai pasigaminti iš paprastų, prieinamų ir nebrangių produktų.
Visus maloniai nuteikė bendra veikla, naudingi praktiški patarimai ir galutinis rezultatas!




















