S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

Pasaulinės košės dienos minėjimas

BTVMC Vabalninko skyrius yra pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla – tai yra tokia mokykla, kurioje įgyvendinamas tam tikrą struktūrą ir sistemą turintis visų mokinių ir mokytojų bei kito personalo sveikatos, gerovės ir socialinio kapitalo plėtojimo planas.

Pagrindinis sveikatą stiprinančių mokyklų tikslas – stiprinti moksleivių sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos ir visuomenės pastangomis kurti integruotą, viską apimančią sveikatos stiprinimo ir ugdymo sistemą per vaikų ugdymo institucijas.

Viena iš veiklų – Pasaulinės košės dienos minėjimas. Nors Lietuvoje minėti Pasaulinę košės dieną, kurios oficiali data yra spalio 10 d., dar nėra įprasta, Vabalninko skyriuje ji organizuojama jau antrą kartą. Šios dienos tikslas, kad mokiniai žinotų, kas naudinga jų organizmui, norėtų sveikai maitintis, kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus ir atsisakytų nesveikų užkandžių. Minėdami šią dieną mokyklos bendruomenės nariai ne tik pagilina žinias apie grūdinių produktų naudą organizmui, bet ir vaišinasi košėmis bei šviežiai spaustomis sultimis. Šia akcija ne tik siekiame parodyti, kad sveikas ir kokybiškas maistas gali būti skanus, o sveikai maitindamiesi galime jaustis energingi ir linksmi.

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

 

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus