S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

Vabalninko skyriaus gyvenimas 2017-18

 21247799 1450476554988435 408328737 o

 

Geltonasis autobusas Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje

           Švietimo ir mokslo ministerija skyrė naują 19 vietų mokyklinį Iveco Daily markės autobusą Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui.  Geltonasis autobusas rugpjūčio 29 d. iš Vilniaus Katedros aikštės atriedėjo į Biržų TVMC Vabalninko skyrių. Šis įvykis svarbus Centro ir ypač Vabalninko skyriaus bendruomenei, siekiant užtikrinti saugų mokinių pavėžėjimą. Dėl galimybės Biržų TVMC  turėti geltonąjį autobusiuką, kuris daugiausia būtų naudojamas Vabalninko skyriaus mokiniams pavėžėti, imta kalbėti su tuometiniu Švietimo ir mokslo ministrės patarėju Ritu Vaiginu. Šiandien esame dėkingi už dar vieną jo rūpesčiu įgyvendintą Vabalninko skyriaus bendruomenės lūkestį.

           Geltonasis autobusas  ne tik užtikrins saugų mokinių pavėžėjimą, bet ir suteiks galimybę didesniam mokinių skaičiui dalyvauti įvairiose neformaliojo ugdymo veiklose, ekskursijose, varžybose, profesinio meistriškumo konkursuose ir pan.

BTVMC Vabalninko skyriaus informacija

 

 DSC 0113

Mokslo ir žinių diena BTVMC Vabalninko skyriuje

        Rugsėjo 1-osios rytą į atnaujintas, rudens žiedais papuoštas klases rinkosi pirmakursiai, vyresniųjų kursų moksleiviai, tėveliai, mokytojai. Pirmųjų kursų moksleiviai susipažino su grupių vadovais, dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais, aptarė planus ateičiai.

      10 val. aktų salėje prasidėjo oficiali Mokslo ir žinių dienos šventė.  Skyriaus vedėja Vilija Daukienė pasidžiaugė sėkmingai įvykdytu pirmakursių komplektavimu, priminė visiems gilias mokyklos tradicijas, pristatė pirmųjų kursų grupių vadovus, mokomųjų dalykų mokytojus. Įsakymą dėl moksleivių priėmimo perskaitė bibliotekos vedėja Dalia Liaukevičienė.

      Oficialioji dalis baigėsi sustojus bendrai nuotraukai.

 

 DSC 8568

Vabalninko skyriaus bendruomenė tradicinėje rudens derliaus šventėje

       Rugsėjo 24 d. Vabalninko Žolinės aikštėje vyko tradicinė Vabalninko seniūnijos bendruomenių kiemelių rudens derliaus šventė. BTVMC Vabalninko skyriaus bendruomenė, kaip ir kasmet, aktyviai prisidėjo prie šios spalvingos šventės veiklų: įrengė spalvingą kiemelį, kūrė išradingą floristinį tautinės juostos fragmentą, prekiavo įvairiausiomis rudens gėrybėmis. Skyriaus bendruomenė buvo apdovanota padėkos raštais ne tik už dalyvavimą renginyje, bet ir gražiai tvarkomą įstaigos teritoriją, estetinį aplinkos puoselėjimą, originalių idėjų įgyvendinimą bei pastangas saugoti švarią ir tvarkingą viešąją erdvę.

 

 DSC 0250

Mokytojų diena

 

Dar vasaros šilumos nepamiršusiais pirštais saulė suplėšė begalinio lietaus srautą...

Rudeninio vėjo gūsis nuklojo spalvotais lapais taką į mokyklą...

Gėlės mokinių rankose iš šypsenos visų veiduose...

Mažos mielos smulkmenėlės, pasitinkančios mokytoją jo darbo vietoje...

Linksma ir išradinga pamoka, kurioje mokytojai virto mokiniais...

Įspūdingas tortas, garuojančios kavos puodelis ir linksmas kolegiškas šurmulys...

Viešnagė atsinaujinusiame miesto muziejuje kartu su B. Sruogos gimnazijos mokytojais...

Tokios mažos smulkmenos, sujungtos nematomais širdies siūlais, virto didele dėlione – Mokytojų dienos švente!

 

 DSCF5644

Varžėsi būsimieji žemdirbiai

      Spalio 19 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko Respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruoš ratus žiemą...2017“. Konkurso dalyviai - technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moksleiviai iš VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Anykščių technologijos mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus.

      Į konkursą mokinius atlydėję ir juos ruošę mokytojai dalyvavo vertinimo komisijų darbe, o konkursantams teko įveikti po vieną teorinę ir 7 praktines užduotis. Kiekvienoje rungtyje geriausiai pasirodęs dalyvis buvo apdovanotas diplomu ir prizu.

 

 83 gr 1 vieta

Paaiškėjo tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų nugalėtojai

      Lapkričio 14 d. baigėsi visą mėnesį trukęs tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų maratonas ir paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo pirmo kurso Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės 83 gr. vaikinai.

      Antra vieta atiteko 72 gr. komandai, trečia – 71 gr. komandai.

Sveikiname nugalėtojus!

 

 20171109 124026

Edukacinė išvyka į pajūrį

     Niūrus ir šlapias ruduo Lietuvoje šiemet gailėjo gražių, saulėtų dienų. Ir Vabalninko skyriaus bendruomenei jas teko gaudyte gaudyti, nes laukuose noko derlius, nuo rudeninių lapų gausos prašėsi išvaduojama mokyklos teritorija. Darbuotojams į pagalbą atskubėję mokiniai įveikė labai daug, o jų darbas neliko nepastebėtas. Darbščiausiems ir kantriausiems Želdinių tvarkytojo programos mokiniams organizuota edukacinė išvyka į pajūrį, kuria buvo siekiama tiek pažintinių, tiek ir specialybės dalykų mokymo tikslų. Išvykos metu mokiniai ne tik lankė Kretingos ir Palangos muziejų ekspozicijas, keliavo Palangos tiltu, pajūriu, bet ir susipažino su Kretingos muziejuje veikiančio Žiemos sodo bei Palangos Tiškevičių rūmų parko želdiniais,  architektūra, senamiesčiu, gilino žinias apie parkų įkūrimą, priežiūrą ir tvarkymą.

    Tikimės, kad edukacinėmis išvykomis už nuoširdų triūsą bus apdovanoti ir kitų specialybių mokiniai, tik jau kitu maršrutu ir su kitais mokymosi tikslais.

 

DSC 0223

Lai mūsų rankos kuria geresnį pasaulį

     Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16 – osios – Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. Šių metų minėjimo simbolis – rankos.

     Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

     Vabalninko skyriaus bendruomenė aktyviai įsijungė į jau tradicine tapusią pilietinę iniciatyvą. Kai kurių pamokų (dorinio ugdymo, lietuvių, užsienio kalbų), grupių valandėlių ir neformaliojo ugdymo užsiėmimų metu buvo diskutuojama apie tolerancijos reikšmę pasaulyje, bendruomenėje, asmeniniame gyvenime, kuriami Tolerancijos dienos simboliai.

     Po dviejų pamokų antro aukšto fojė grupės pristatė savo darbus, buvo apdovanoti aktyviausi Maisto banko akcijos dalyviai.

     Skirstėmės linkėdami vieni kitiems supratimo, kad tik visų mūsų - skirtingos, bet gera darančios - rankos sukurs geresnį pasaulį. Pasaulį be pykčio, be paniekos ar baimės. Pasaulį, kuriame jausimės vertingi patys ir vertinsime kitus...  

 

 DSC 0205

Gerumą širdyje auginkim

     Į padėkos vakarą tokiu pavadinimu metams baigiantis pakvietė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus bendrabučio aktyvas ir darbuotojai.

     Tradiciška Advento susikaupimo tąsa, susitaikymas, padėka ir simbolinio Kūčių stalo bendrystė – tapo pagrindiniais šio vakaro akcentais. Renginio vedėjai mokiniai Donata ir Kornelijus uždegta žvakute ir skaitomomis eilėmis pakvietė visus susikaupimui, o bendrabučio auklėtojas Boleslovas Marcikonis prisiminė prabėgusius metus, nuveiktus darbus, pasidžiaugė pasiekimais ir bendryste.   Vakaro metu skambėjo Vabalninko kultūros namų darbuotojų atliekamos giesmės, susirinkusius sveikino laikinai einantis direktoriaus pareigas Dainius Žukauskas, skyriaus vedėja Vilija Daukienė. Administracija įteikė padėkas bendrabučio darbuotojams: auklėtojui Boleslovui Marcikoniui, budėtojoms Dalei Mikėnienei, Anicetai Grikinienei, Dianai Vasiliauskienei, Stasei Čyžienei, darbuotojai Reginai Čirvydienei. Mokiniams įteikė padėkas už pačius įvairiausius nuopelnus: puikiai tvarkomą kambarį, gyvenimą be žalingų įpročių, gebėjimą sugyventi, aktyviai įsijungti į veiklas ir kitus kokybiškam bandrabūviui taip svarbius įpročius. Neaplenkė renginio ir Kalėdų senis su dovanų maišu!

 

 DSC 0270

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

     Sausio 12 d. Vabalninko skyriaus languose dešimčiai minučių sutvisko vilties ir atminimo žvakutės. Taip skyriaus bendruomenė prisijungė prie jau vienuoliktą kartą organizuojamos pilietinės iniciatyvos "Atminti gyva, ne liudija". Po pirmos pamokos visi rinkosi antrojo aukšo foje, kur prisimindami žuvusius už Laisvę giedojo Tautišką giesmę, klausėsi šiai progai skirtų eilėraščių ir istorinės informacijos, Sausio 13-osios įvykių liudininkės socialinės pedagogės Vilmos Indriliūnaitės prisiminimų.

     Renginio dalyvių rimtis, susikaupimas ir sutelktumas tvirtino: ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę!

Puslapis 1 iš 3

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

 

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus