S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

 

 DSC 0205

Gerumą širdyje auginkim

     Į padėkos vakarą tokiu pavadinimu metams baigiantis pakvietė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus bendrabučio aktyvas ir darbuotojai.

     Tradiciška Advento susikaupimo tąsa, susitaikymas, padėka ir simbolinio Kūčių stalo bendrystė – tapo pagrindiniais šio vakaro akcentais. Renginio vedėjai mokiniai Donata ir Kornelijus uždegta žvakute ir skaitomomis eilėmis pakvietė visus susikaupimui, o bendrabučio auklėtojas Boleslovas Marcikonis prisiminė prabėgusius metus, nuveiktus darbus, pasidžiaugė pasiekimais ir bendryste.   Vakaro metu skambėjo Vabalninko kultūros namų darbuotojų atliekamos giesmės, susirinkusius sveikino laikinai einantis direktoriaus pareigas Dainius Žukauskas, skyriaus vedėja Vilija Daukienė. Administracija įteikė padėkas bendrabučio darbuotojams: auklėtojui Boleslovui Marcikoniui, budėtojoms Dalei Mikėnienei, Anicetai Grikinienei, Dianai Vasiliauskienei, Stasei Čyžienei, darbuotojai Reginai Čirvydienei. Mokiniams įteikė padėkas už pačius įvairiausius nuopelnus: puikiai tvarkomą kambarį, gyvenimą be žalingų įpročių, gebėjimą sugyventi, aktyviai įsijungti į veiklas ir kitus kokybiškam bandrabūviui taip svarbius įpročius. Neaplenkė renginio ir Kalėdų senis su dovanų maišu!

     Antroji padėkos vakaro dalis tęsėsi prie bendro vaišių stalo, kurį palaimino parapijos klebonas kun. Edmundas Rinkevičius, laužiant Kalėdaitį ir ragaujant simbolinio Kūčių stalo vaišes.

     Kaip renginio pradžioje sakė laikinai einantis direktoriaus pareigas Dainius Žukauskas – likę labai mažai mokyklų, kuriose dar sėdama prie Kūčių stalo. Todėl nuoširdžiai džiaugiamės, kad gebame išsaugoti bendrystę, o dėkodami Dievui, artimiesiems, šalia esantiems – auginame širdyse gerumą...

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915