S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

     Š.m. gegužės 9 dieną BTVMC Vabalninko skyriaus dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai: Viktorija Stepanovaitė, Brigita Černytė ir Laurynas Varžinskas kartu su profesijos mokytojomis Sigita Čibinskiene ir Kristina Grubinskaite dalyvavo Panevėžio mokymo centro Joniškėlio mokymo skyriaus organizuojamame respublikiniame renginyje – konkurse „Žemės meno diena 2024“.

     Žemės menas – tai kūryba, kai siekiama sąskambio su kraštovaizdžiu, kai akmuo, šakos ir lapai nėra vien tik medžiaga, bet ir priemonė procesams, vykstantiems už jų, atskleisti.

Renginio – konkurso tema – „Žinia“. Temos išpildyme turėjo atsispindėti interpretacija apie tai. Kasdien mes sulaukiame geros, viltingos, liūdnos žinios. Kas yra žinia? Gal tai laiškas, žinutė, telegrama, pagalbos šauksmas, viltis... Kokia gali būti žinia? Kas, ir kokią žinią neša žiniasklaida, televizija, radijas, praeitis, dabartis, ateitis, visata, gamta, meno kūriniai? Kokiu būdu parašyta, pranešta?

     Dalyviai kūrė darbus, kuriuos pritaikė pasirinktoje vietoje šalia senosios žemės ūkio mokyklos Lietuvoje.

     Floristinius darbus vertino komisija: kūrinio pritaikymas gamtoje, estetiškumas, originalumas, meniškumas, techniškumas. Numatomos nominacijos: aktualiausias, trapiausias, originaliausias, estetiškiausias, meniškiausias, žaismingiausias, avangardiškiausias, tvariausias kūrinys.

     Mūsų komandai buvo skirta „Žaismingiausia“ nominacija. Džiaugiamės ir 2022 metais sukurtu savo kūriniu Karpių dvaro parke, už kurį buvo suteikta avangardiškiausia nominacija, nes kaip sakė konkurso koordinatorė jis puikiai laikosi dar ir šiandien.

      Kiekvienas laikmetis ir žinia turi savo formą ir idėjų išraišką, svarbiausia nepasiklysti, rasti ryšį su gamta. Meno kūriniai įsikomponuoja į gamtovaizdį ir tampa jo dalimi.

     Mylėkime, tausokime gamtą ir grožėkimės ja!

Sigita Čibinskienė

 

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

 

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus