S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

     Šiuolaikinis ugdymas yra daugialypis procesas, apimantis ne tik švietimą, bet ir sveikatos, socialines bei kultūros paslaugas, kad galėtų atitikti įvairius mokinių poreikius. Mokytojams šiandien kyla iššūkis tapti kokybiško ir kūrybiško ugdymo iniciatoriais, nes jie  ne tik turi perduodi žinias, bet ir skatinti mokinių kūrybiškumą bei emocinį atsivėrimą.

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus profesijos mokytojos Dalia Liaukevičienė ir Valentina Jarutienė sėkmingai dirba su įvairių poreikių turinčiais mokiniais, nuolat ieškodamos inovatyvių būdų, kaip išlaisvinti jų kūrybiškumą. Mokytojos atrado, kad akvarelės liejimo procesas ir jo rezultatai gali tapti efektyviu būdu mokymąsi paversti smagiu, saugiu ir įsimintinu. Netikėtos patirtys, mokinių atsivėrimai bei kūrybinės įžvalgos, atsiradusios per akvarelės liejimo užsiėmimus, paskatino mokytojas kurti naujas metodines priemones, kurios būtų naudingos mokant būsimus individualios priežiūros darbuotojus, padėtų mokiniams spręsti tarpusavio konfliktus, aptarti sudėtingas gyvenimiškas situacijas.

     Pedagoginės ir kūrybinės patirtys buvo pristatytos tarptautinėje konferencijoje Zarasuose, kur mokytojos padovanojo metodinių priemonių rinkinį Utenos regiono neįgaliųjų draugijos pirmininkei. Tai parodė, kad šios autentiškos kortelės gali būti naudingos ne tik švietimo, bet ir socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms. Per pastaruosius metus mokytojos Dalia Liaukevičienė ir Valentina Jarutienė toliau kūrė naujus priemonių derinius, dalindamosi savo patirtimi ir atradimais su kitais. Praktiniai seminarai jau buvo pristatyti Vilniaus, Utenos ir Panevėžio regionų švietimo ir socialines paslaugas teikiančiose įstaigose, kur jie sulaukė didelio susidomėjimo.

     Mokytojos tikisi, kad jų praktika taps dar vienu kūrybišku įrankiu ne tik ugdant vaikus, bet ir padės kiekvienam, norinčiam pažvelgti į savo vidinį pasaulį ar ieškančiam būdo išvengti perdegimo darbe. Šios inovacijos rodo, kad kūrybiškumas ugdyme gali būti ne tik mokymo metodas, bet ir galinga priemonė asmeniniam tobulėjimui bei emocinei gerovei skatinti.

BTVMC Vabalninko skyriaus profesijos mokytojos

 Dalia Liaukevičienė ir Valentina Jarutienė

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

 

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus