Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

 DSC 0211a

      Tai linksma šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Ji suburia mus visus bendram tikslui, atveria tobulėjimo erdves, vedančias į pažinimą. Pirmakursiams - tai susipažinimas su grupės auklėtojais, naujais draugais, vyresniesiems-smagus susitikimas po vasaros atostogų.

      Mokiniai, nešini gėlių puokštėmis, susirinko mokyklos kieme. Renginį vedė projektų vadovė Marytė Bistrickienė. Šventės nebūna be sveikinimų. Pirmasis susirinkusius pasveikino Centro vadovas Dainius Žukauskas, palinkėjęs visiems ištvermės, sveikatos, sėkmės. Gerų, sėkmingų mokslo metų linkėjo Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Jonušys. Savo karjerą pradėjęs Vabalninko žemės ūkio technikume, džiaugėsi jaunų žmonių pasirinkimu įsigyti specialybę profesinėje mokykloje. Renginyje dalyvavo ir verslo atstovas, „Biržų duonos“ komercijos direktorius Andrius Kurganovas, kuris mokiniams palinkėjo sėkmės, tikėdamasis, kad jie baigę mokyklą papildys įmonės darbuotojų gretas.

      Skambant Lietuvos respublikos himnui, buvo pakelta Lietuvos vėliava. Pagal tradiciją ją kelia pirmieji pateikę prašymus mokytis Centre. Šiais metais tai buvo virėjo specialybės mokinė Ugnė Samukaitė ir apdailininko (statybininko) specialybės mokinys Ernestas Sidorkovas.

      Pirmakursiams buvo pristatyti auklėtojai. Tada visi suėjo į klases. Prasidėjo pirmoji pamoka. Po jos mokiniai mokyklos kieme žiūrėjo nuotaikingus filmukus iš mokyklos gyvenimo, skanaudami virėjų paruoštas vaišes.

      14 val. .Konferencijų salėje Centro pedagogai susitiko su Biržų rajono meru Valdemaru Valkiūnu.

      Nuoširdžiai sveikiname visus Biržų technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenės narius, pradedančius naujus mokslo metus!

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt